Contacte

Șeful departamentului de export

Sergey Gorbenko

s.gorbenko@mhp.com.ua
+380503853566

Șef al diviziei de vânzări MENA

Eugene Levterov

e.levterov@mhpmet.com
+971528754823

Șef al diviziei de vânzări din Europa

Alex Pribega

a.pribega@mhp.com.ua
+380504164834

Șef al diviziei de vânzări din Asia

Oleksandr Brykun

a.brykun@mhp.com.ua
+380504124153

Șef al diviziei de vânzări CIS și Africa

Vorobyov Mykola

n.vorobev@mhp.com.ua
+380503324408

Conducători regionali

Emiratele Arabe Unite

Denys Logachov
d.logachov@mhpmet.com
+971521264573

Țările din Golful Persic

Maksym Kuzmenkov
m.kuzmenkov@mhpmet.com
+971 55 230 24 07

Regiunea Orientul Mijlociu și Africa de Nord

Nidhal Zayani
n.zayani@mhp.com.ua
+380504177088

Azia

Konstantyn Li
k.li@mhp.com.ua
+380503152931

Africa Sub-Sahariana

Andrii Germanchuk
a.germanchuk@mhp.com.ua
+380 67 899 59 94

Europa

Alex Pribega
a.pribega@mhp.com.ua
+380504164834

CSI

Vladimir Garnagin
v.garnagin@mhp.com.ua
+380952357182

Oficii de distribuție:

MHP Food Trading, Emiratele Arabe Unite

Sediu: One By Omniyat, Office 1704, Business Bay, Dubai,
PO Box 51085

Director general:
Eugene Levterov
e.levterov@mhpmet.com
+971 52 875 48 23

Bine ați venit!

Am definit locația dvs. ca: Ukraine

Setări recomandate: global, limbă: EN

De asemenea, puteți selecta regiunea și limba:

This website is using cookies. Learn more here.