Contacte

Sediul central MHP, Ucraina

Departamentul de export
export@mhp.com.ua
+380442079940

Șeful departamentului de export

Sergey Gorbenko

s.gorbenko@mhp.com.ua
+380503853566

Șef al diviziei de vânzări MENA

Eugene Levterov

e.levterov@mhpmet.com
+971528754823

Șef al diviziei de vânzări din Europa și Asia

Alex Pribega

a.pribega@mhp.com.ua
+380504164834

Șef al diviziei de vânzări CIS și Africa

Vorobyov Mykola

n.vorobev@mhp.com.ua
+380503324408

Conducători regionali

Țările din Golful Persic și Africa de Nord

Eugene Levterov
e.levterov@mhpmet.com
+971528754823

Emiratele Arabe Unite

Denys Logachov
d.logachov@mhpmet.com
+971521264573

Regatul Arabiei Saudite

Semenenko Artem
a.semenenko@mhpmet.com
+966564290598

Regiunea Orientul Mijlociu

Nidhal Zayani n.zayani@mhp.com.ua +380504177088

Azia

Konstantyn Li
k.li@mhp.com.ua
+380503152931

Africa Sub-Sahariana

Nikolay Devyatov
m.devyatov@mhp.com.ua
+380952357275

Europ

Roman Petrenco
r.petrenko@mhp.com.ua
+380503869677

CSI și Uniunea vamală

Vladimir Garnagin
v.garnagin@mhp.com.ua
+380952357182

Oficii de distribuție:

MHP Food Trading, Emiratele Arabe Unite

Sediu: One By Omniyat, Office 1704, Business Bay, Dubai,
PO Box 51085

Director general:
Eugene Levterov
e.levterov@mhpmet.com
+971 52 875 48 23

Bine ați venit!

Am definit locația dvs. ca: Ukraine

Setări recomandate: global, limbă: EN

De asemenea, puteți selecta regiunea și limba: